FŐPRÓBA. Legyél te az elsők közt!

rendhagyó múzeumpedagógiai foglalkozás középiskolások részére

Nem csupán elsőként vehetsz részt egy múzeumpedagógiai foglalkozáson, hanem el is mondhatod a véleményedet róla. A múzeumpedagógusok számítanak rád, az észrevételeidre, visszajelzéseidre, hogy ennek alapján tökéletesíthessék a programokat.

KINEK AJÁNLJUK?

Elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik számára fontos a művészet, a művészetről való közös gondolkodás, a jelenségek kritikus, konstruktív megközelítése.

IDŐTARTAM: 90-120 perc

KOROSZTÁLY: 14-18 éves

RÉSZVÉTEL: a programon való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Egy „Főpróba” programon egy osztályt tudunk fogadni (max. 30 fő).

Jelenleg az alábbi két „Főpróba” programra várjuk a csoportok jelentkezését:

• A Kisebb világok. Dioráma a kortárs képzőművészetben c. kiállítás múzeumpedagógiai foglalkozásának főpróbája
    A programot vezeti: Bence Bettina

• 3 m – múzeum, művészet, múzeumpedagógia - pályaorientációs program „főpróbája”
    A programot vezeti: Hemrik László