ÚJRA NYIT A LUDWIG MÚZEUM

2021. május 4.

A meghosszabbított BarabásiLab: Rejtett mintázatok című tárlattal nyit újra május 11-én a Ludwig Múzeum

A hosszú zárási időszakot követően jövő kedden újra nyit a Ludwig Múzeum. A fokozatos nyitás első lépéseként egyelőre egy időszaki kiállítás látható keddtől vasárnapig 12.00–18.00 óráig. Az online programok, tárlatvezetések a megszokott sűrűséggel zajlanak, sőt Barabási Albert-László egy rövid online tárlatvezetést is tart a nyitást követő órákban.

Térügyek című időszaki tárlat várhatóan egy héttel később, május 18-án nyit.

BIZTONSÁGI ELŐÍRÁSOK

A múzeumot és a kiállításokat kizárólag védettségi igazolvánnyal rendelkező személyek, és a felügyeletük alatt lévő kiskorúak látogathatják.

A koronavírus elleni védettség igazolása a védettségi igazolvány bemutatásával történik, a jegypénztárosok, biztonsági személyzet jogosult az érintett személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolványán szereplő adatok megismerésére.

Az egész épületben kötelező a szájat és orrot eltakaró maszk használata.

A kiállítótérben egyszerre maximum 50 fő tartózkodhat, ezért várakozás előfordulhat.

Bővebb információ a múzeumlátogatás szabályairól